Tarihçe
17 yıllık matbaacılık tecrübesi ile 1967 yılında Beyoğlu Asmalı Mescit Sokak'ta Erdoğan Ungeldi tarafından kurulan Erler Matbaası, 1967'den beri süre gelen geçmişi ile aynı zamanda bir okul niteliğindedir. İstanbul'da matbaaların bir elin parmağı kadar olduğu dönemlerde bu sektöre gönül veren Erdoğan Üngeldi'nin kurduğu Erler Matbaası, günümüzün belli başlı birçok matbaasının da çekirdeğini oluşturur.
1968 yılına gelindiğinde Erler Matbaası Yine Beyoğlu'nda bu kez Nuru Ziya Sokak'ta kendi yerine geçer.
 
 
Hizmetler

Erler Matbaası'nın müşteri temsilcileri işlerinizi büyük bir titizlikle takip eder.
*Müşteriye özel basılı evrak dosyalama sistemi ile Erler Matbaası'nda basılan işlerinizin işlerinizin orijinalleri tarihi ne olursa olsun özenle saklanır. Böylece arşivleme zahmetinden kurtulur ve bir sonraki basımlarda maliyet avantajına sahip olursunuz.
*Kurumsal kimlik çalışmalarınız için yeniden orijinal hazırlamanız gerekmez. Sadece sipariş formu doldurarak basılmasını istediğiniz işin kodunu belirtmeniz yeterlidir.
*Erler Matbaası'nda tüm basılı işleriniz yıl bazında değerlendirilir. Böylece sabit fiyat garantisi ile çalışmanın rahatlığını yaşarsınız.
 
 
Prensipler

"Kalite kontrol edilmez; üretilir" ve "Müşteri memnuniyeti esastır" ilkesini benimseyen Erler Matbaası, müşteri odaklı çözüme yönelik çalışma sistemi, son baskı teknolojileri ile donatılmış makine parkuru, organize ve eğitimli personeli, titiz üretim prosesi, kalite kontrol departmanı, müşteriye özel paketleme hizmeti, zamanında teslimat prensibi ve doğru fiyat politikası ile mutlu müşteriler yaratır.